Banesë 2+1 me Qira në Rrugën B

350 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 85m² në katin e 8-të ndodhet në Rrugën B, në Kompleksin "Royal". Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Është e mobiluar në tërësi me kushte shumë të mira banimi. Ndërtesa ku ndodhet banesa ka ashensorë funksional dhe sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Lëshohet për veprimtari të ndryshme afariste.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Rruga B, Prishtina
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathroom
  • 85 m2
  • 102 Vizita

Additional Information

ID: PROAC839
Siperfaqe Neto: 85
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: