SHITET banesa 1+3, sip. 136m² në Rrugën B, te Royali

158,000 € Shitje

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 136m² ndodhet në Rrugën B, në kompleksin Royal, në njërën ndër zonat më të kërkuara për banim. Është tërësisht e mobiluar, mjaftë moderne dhe ka rënditje të këtillë: qëndrim ditor, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, dy banjo dhe dy terasa. Banesa ka orientim nga Lindja dhe Perëndimi, dhe sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Ndërtesa ku ndodhet banesa është e pajisur me ashensorë dhe ka vendparking të mjaftueshëm. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, në një vend me frekuentim të lartë dhe në afërsi të të gjitha sherbimeve që u nevojiten klientëve. Banesa posedon dy garazha, që nuk përfshihen në çmim.

Ka këtë rënditje:
|Sallon
|Kuzhinë,
|3 Dhoma Gjumi,
|2 Banjo,
|2 Terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Rruga B, Prishtina
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathroom
  • 135 m2
  • 98 Vizita

Additional Information

ID: PROAC845
Siperfaqe Neto: 135
Siperfaqe Bruto: 0
Kat: 4
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: