Banesë 1+1 me Qira në Dardani

250 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 65m² në katin e 5-të ndodhet në Dardani, te Restaurant "Dubrovniku". Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Është e mobiluar në tërësi me kushte shumë të mira banimi. Objekti banesorë ku frekuentohet banesa posedon ashensorë funksional dhe sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Banesa është e lirë prej datës 1 Korrik.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor,
- Kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- WC,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Dardani, Prishtina
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 65 m2
  • 192 Vizita

Additional Information

ID: PROAC862
Siperfaqe Neto: 65
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: