Shtëpi 3+1 me Qira në Mati 1

1,000 € Qira

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në Mati 1, te Shkolla "Mileniumi 3" me sipërfaqe prej 180m². Shtëpia dykatëshe ka kushte shumë të mira banimi, e mobiluar në tërësi me mobilje moderne të kualitetit të lartë. Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Posedon garazhë që përfshihet në çmim dhe ka hapësirë të mjaftueshme për nevojat e klientit.

Në katin e 1-rë ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– Banjo.

Në katin e 2-të ka këtë rënditje:
– 3 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Mati 1, Prishtina
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathroom
  • 180 m2
  • 120 Vizita

Additional Information

ID: PROAC863
Siperfaqe Neto: 180
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: