Banesë 2+1 me Qira në Lakrishtë

Çmimi sipas kërkesës Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 100m² ndodhet në Lakrishtë, në Kompleksin "Dukagjini" dhe është e përshtatshme për zyre. Ndodhet në katin e 7-të, në një lokacion mjaft të frekuentuar dhe ka hapësirë maksimalisht të shfrytëzueshme. Objekti banesorë ku frekuentohet banesa posedon ashensorë funksional.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- WC,
- Depo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Lakrishtë, Prishtina
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathroom
  • 100 m2
  • 80 Vizita

Additional Information

ID: PROAC868
Siperfaqe Neto: 100
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: