Banesë Duplex 3+1 me Qira në Lakrishtë

1,600 € Qira

Përshkrimi

Banesa Duplex me sipërfaqe 152m² ndodhet në Lakrishtë, te Dukagjini Residence në katin e 12-të. Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Objekti banesorë ku frekuentohet banesa posedon ashensorë funksional dhe ka dy garazha. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Në katin e 1-rë ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- 2 Dhoma Gjumi,
- Banjo.

Në katin e 2-të ka këtë rënditje:
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- Depo.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Lakrishtë, Prishtina
  • 4 Bedrooms
  • 4 Bathroom
  • 152 m2
  • 184 Vizita

Additional Information

ID: PROAC870
Siperfaqe Neto: 152
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: