Banesë 2+1 me Qira në Lagjen e Spitalit

270 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 90m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, te Furra Blini. Ndodhet në katin e 4-të, në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Është e mobiluar në tërësi me kushte shumë të mira banimi dhe objekti banesorë ka ashensorë funksional. Banesa është e lirë prej datës 1 Korrik.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Lagjja e Spitalit, Prishtina
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathroom
  • 90 m2
  • 123 Vizita

Additional Information

ID: PROAC876
Siperfaqe Neto: 90
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: