Banesë me QIRA në Qender

290 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 73m² ndodhet në Qender te Blloku I Vjetër Është e mobiluar në tërësi, ka renditje të kësaj mënyre: qëndrimin ditor, kuzhinën me trepezari një dhomë të gjumit , një banjo, një depo dhe një ballkon. Lokalizohet në një zonë tejet të favorshme për banim , pasi ndodhet në një lagje ku ka frekuentim të shpeshtë dhe në afërsi ka të gjitha shërbimet që u nevojiten klientëve.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë dhe tryezari,
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- Depo,
- Ballkon

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Qendër, Prishtina
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 73 m2
  • 103 Vizita

Additional Information

ID: PROAC881
Siperfaqe Neto: 73
Siperfaqe Bruto: 0
Kat: 1
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: