2 Banesa në Shitje te Mati 1

880 € Shitje

Përshkrimi

Banesat gjendet te Mati 1, ndërtues "Rukolli", Rr."Ibrahim Oruqi" me sipërfaqe prej 63.4m² dhe 84m². Ndodhen në katin e 1-rë dhe tjetra në katin e 6-të, me orientim lindje-perëndim, në një lokacion të përshtatshëm për banim. Objekti banesorë ku ndodhet banesa posedon ashensorë funksional, garazhë dhe kontrata për këtë pronë bëhet te noteri. Është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundohet në Qershor të vitit 2023.

Banesa në katin e 6-të me sipërfaqe prej 84m² ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- WC,
- Terasë.

Banesa në katin e 1-rë me sipërfaqe prej 63.4m² ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Mati 1, Prishtina
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathroom
  • 84 m2
  • 50 Vizita

Additional Information

ID: PROAC885
Siperfaqe Neto: 84
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: