Banesë 2+1 me Qira në Lagjen e Spitalit

250 € Qira

Përshkrimi

Banesa moderne me sipërfaqe prej 94m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, te banesat e Avni Gjakovës. Ndodhet në katin përdhesë, në një lokacion të përshtatshëm për banim. Është e mobiluar në tërësi me kushte shumë të mira dhe është e gatshme për banim. Banesa është e lirë prej datës 1 Korrik.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi,
- 2 Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Lagjja e Spitalit, Prishtina
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathroom
  • 94 m2
  • 202 Vizita

Additional Information

ID: PROAC891
Siperfaqe Neto: 94
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: