Zyre me Qira në Qendër

370 € Qira

Përshkrimi

Zyrja me sipërfaqe 40m² ndodhet ne Qendër, te Sheshi "Nënë Tereza". Është e renovuar në tërësi dhe ka një hapësirë të madhe pune, një banjo, dhe një ballkon. Lokalizohet në pjesën më kryesore të qytetit, në sheshin e kryeqytetit, perballë telefonisë Vala. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, si dhe ndërtesa ku ndodhet banesa është e pajisur me ashensorë të ri dhe funksional.

Ka këtë rënditje:
– Hapësirë Pune,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr."Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Qendër, Prishtina
  • 0 Bedrooms
  • 0 Bathroom
  • 40 m2
  • 120 Vizita

Additional Information

ID: PROAC892
Siperfaqe Neto: 40
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: