Shitet Banesa 1+1 URGJENT në Tophane

1,000 € Shitje

Përshkrimi

Banesa gjendet në Tophane, afër Furrës "Moni", te "Viva Fresh", ndërtues "Sky 7 dhe B&B" me sipërfaqe prej 54,9m². Ndodhet në katin e 10-të, në një lokacion shumë të përshatshëm për banim. Banesa është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundohet në fund të vitit 2023. Ka në shfrytëzim edhe një garazhë, e cila vjen me çmim shtesë prej 8000€. Për këtë pronë kontrata bëhet te noteri.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Tophane, Prishtina
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 55 m2
  • 57 Vizita

Additional Information

ID: PROAC895
Siperfaqe Neto: 55
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: