Banesë 2+1 në Shitje në Tophane

95,000 € Shitje

Përshkrimi

Banesa gjendet në Tophane, ndërtues "Durguti Invest" me sipërfaqe prej 82.9m². Ndodhet në katin e 2-të, në një lokacion shumë të përshatshëm. Objekti ku ndodhet banesa posedon ashensorë funksional. Banesa është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundohet në Shtator të vitit 2022. Për këtë pronë kontrata bëhet te noteri.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- WC,
- Depo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Tophane, Prishtina
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathroom
  • 83 m2
  • 173 Vizita

Additional Information

ID: PROAC899
Siperfaqe Neto: 83
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: