Banesë 1+1 te Parku i Qytetit

250 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 65m² ndodhet te Parku i Qytetit, Rr. "Rrustem Statovci". Ndodhet në katin e 3-të (pa lift), në një lokacion të përshtatshëm për banim. Është e mobiluar në tërësi me kushte shumë të mira banimi. Ndodhet në një lagje shumë të qetë, e cila ofron banim të qetë, qasje të shpejtë në rrugët kryesore të qytetit dhe në afërsi të shërbimeve që janë të nevojshme për klientët.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Parku i Qytetit, Prishtina
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 65 m2
  • 55 Vizita

Additional Information

ID: PROAC901
Siperfaqe Neto: 65
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: