Banesë 2+1 me Qira në Lagjen e Spitalit

300 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 81m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, te Super Viva 2, Rr."Muharrem Fejza". Ndodhet në katin e 7-të, në një lokacion të përshtatshëm për banim. Është e mobiluar në tërësi me kushte shumë të mira banimi. Ndërtesa ku ndodhet banesa është e pajisur me ashensorë dhe ka qasje shumë të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Mati 1, Prishtina
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathroom
  • 81 m2
  • 59 Vizita

Additional Information

ID: PROAC909
Siperfaqe Neto: 81
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: