Banesë 1+1 me Qira në Fushë Kosovë

190 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 65m² ndodhet në Fushë Kosovë, te Kolegji "AAB", përballë Pompës "Kastrati". Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm dhe të qetë për banim. Është e mobiluar në tërësi me kushte shumë të mira banimi.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
, Fushë Kosovë
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 65 m2
  • 118 Vizita

Additional Information

ID: PROAC910
Siperfaqe Neto: 65
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: