Banesë 2+1 me Qira në Qendër

300 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 80m² ndodhet në Qendër, te Sllovenia Sport, afër Albi Market. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim. Është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte shumë të mira banimi. Banesa është e lirë prej datës 30 Qershor.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor,
- Kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- 2 Terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Qendër, Prishtina
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathroom
  • 80 m2
  • 131 Vizita

Additional Information

ID: PROAC916
Siperfaqe Neto: 80
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: