Banesë 2+1 me Qira në Qendër

280 € Qira

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Qendër, te Teatri "Dodona", Rr."Xhelal Mitrovica". Ndodhet në katin e 1-rë, në një lagje shumë të përshtatshme për banim dhe në afërsi të të gjitha shërbimeve që u nevojiten klientëve. Është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte shumë të mira banimi.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor,
- Kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Qendër, Prishtina
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathroom
  • m2
  • 94 Vizita

Additional Information

ID: PROAC918
Siperfaqe Neto: 0
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: