Banesë 2+1 në Shitje te Prishtina e Re

Prishtina e re, Prishtina
Për Shitje
780 €

Përshkrimi

Banesa gjendet te Prishtina e Re, Rr."Helger Petersen", ndërtues "Prishtina e Re" me sipërfaqe prej 84m². Ndodhet në katin e 4-të, në një lokacion shumë të përshatshëm. Objekti ku ndodhet banesa posedon ashensorë funksional dhe garazhë në vlerë prej 5500€. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe parashikohet që sistemin e ngrohjes ta ketë me Termokos. Ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme për banim, pasi ka qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit. Në po të njëjtin objekt janë në shitje edhe pesë banesa të tjera me sipërfaqe dhe rënditje të ndryshme.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 84 m2
  • 706 Vizita
ID: PROAC920
Siperfaqe Neto: 84
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: