Banesë 1+1 me Qira te Parku i Qytetit

200 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 50m² në katin e 4-të ndodhet te Parku i Qytetit, afër Bustit "Isa Kastrati", përballë Fitnesit. Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Është e mobiluar në tërësi me kushte shumë të mira banimi. Banesa është e lirë prej datës 1 Korrik.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Parku i Qytetit, Prishtina
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 50 m2
  • 101 Vizita

Additional Information

ID: PROAC925
Siperfaqe Neto: 50
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: