Zyre me Qira në Qendër

600 € Qira

Përshkrimi

Zyrja me sipërfaqe 50m² në katin e 2-të, ndodhet në Qendër, përballë Stacionit të Policisë me pamje nga parkingu. Është e renovuar në tërësi dhe ka dy hapësira pune, një banjo, dhe një ballkon. Lokalizohet në pjesën më kryesore të qytetit dhe mjaft të frekuentuar.

Ka këtë rënditje:
– 2 Hapësira Pune,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr."Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Qendër, Prishtina
  • 0 Bedrooms
  • 0 Bathroom
  • 50 m2
  • 44 Vizita

Additional Information

ID: PROAC931
Siperfaqe Neto: 50
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: