Banesë 1+1 në Shitje në Lagjen e Spitalit

870 € Shitje

Përshkrimi

Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit, Rr."Muharrem Fejza", afër Akademisë së Drejtësisë me sipërfaqe prej 60m². Ndodhet në katin e 3-të, në një lokacion shumë të përshatshëm. Objekti ku ndodhet banesa posedon ashensorë funksional dhe garazhë që nuk përfshihet në çmim. Ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme për banim, pasi ka qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Mati 1, Prishtina
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 60 m2
  • 54 Vizita

Additional Information

ID: PROAC933
Siperfaqe Neto: 60
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: