Kati i Shtëpisë 1+1 me Qira në Aktash

270 € Qira

Përshkrimi

Kati i Shtëpisë me sipërfaqe prej 50m² ndodhet në Aktash, te "OSCE". Është e mobiluar në tërësi, me kushte shumë të mira për banim. Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Aktash, Prishtina
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 50 m2
  • 78 Vizita

Additional Information

ID: PROAC935
Siperfaqe Neto: 50
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: