Banesë 2+1 me Qira në Kalabri

400 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 95m² ndodhet në Kalabri, mbi Gjelltore "Nazi". Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Është e mobiluar në tërësi me kushte shumë të mira banimi. Objekti banesorë ku ndodhet banesa posedon ashensorë funksional dhe kjo pronë lëshohet vetëm për afat të shkurtër.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Kalabria - Emshir, Prishtina
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathroom
  • 95 m2
  • 55 Vizita

Additional Information

ID: PROAC937
Siperfaqe Neto: 95
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: