Banesë 2+1 me Qira në Ulpianë

300 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 70m² në katin e 4-të ndodhet në Ulpianë, përballë Postës. Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Është e mobiluar në tërësi me kushte shumë të mira banimi.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Ulpianë, Prishtina
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathroom
  • 70 m2
  • 79 Vizita

Additional Information

ID: PROAC938
Siperfaqe Neto: 70
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: