Zyre me Qira në Ulpianë

250 € Qira

Përshkrimi

Zyrja me sipërfaqe 60m² në katin e 2-të ndodhet në Ulpianë, te "Baristas". Ka dy hapësira pune dhe një banjo. Lokalizohet në pjesën më kryesore të qytetit, në sheshin e kryeqytetit me qasje të shpejtë në rrugët kryesore. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Ka këtë rënditje:
– 2 Hapësira Pune,
– Banjo.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr."Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Ulpianë, Prishtina
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 60 m2
  • 60 Vizita

Additional Information

ID: PROAC940
Siperfaqe Neto: 60
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: