Banesë 1+1 me Qira në Lagjen e Spitalit

300 € Qira

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 73m² në katin e 6-të ndodhet në Lagjen e Spitalit, Rr. "Muharrem Fejza", afër "Hallall Pizza". Ndodhet në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Është e mobiluar në tërësi me kushte shumë të mira banimi. Objekti banesorë ku ndodhet banesa posedon ashensorë funksional. Banesa është e lirë prej datës 15 Korrik.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me Kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Lagjja e Spitalit, Prishtina
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 73 m2
  • 73 Vizita

Additional Information

ID: PROAC942
Siperfaqe Neto: 73
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: