Shtëpi 289m² në SHITJE në Veternik

180,000 € Shitje

Përshkrimi

Shtëpia me sipërfaqe 289m² ndodhet në Veternik, afër Spitalit Otrila. Shtëpia është e ndarë në tre kate, me një rënditje të tillë: Kati përdhes ka një banjo dhe një garazh, kati i pare ka qëndrimin ditorë me kuzhinë dhe një depo. Kati i dytë ka tri dhoma gjumi, dy dhomat e gjumit kanë terasa dhe një banjo. Shtëpia është e mobiluar në tëresi, me kushte dhe nje mobilim jashtëzakonishtë të mirë, në njëren ndër lagjet më të qeta dhe më të kerkuara të kryeqytetit. Sistemin e ngrohjes e ka rrymë dhe vaillant. Shtëpia ka edhe 4.7 Ari oborr, oborri është i mirëmbajtur dhe përfshihet në çmim.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4
Veternik, Prishtina
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathroom
  • 289 m2
  • 250 Vizita

Additional Information

ID: PROAC951
Siperfaqe Neto: 289
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: