Banesë 1+1 me Qira në Dardani

Dardani, Prishtina
Për Qira
300 €

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe prej 69m² në katin e 8-të ndodhet në Dardani, afër Bosnës. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim, është e mobiluar në tërësi me kushte shumë të mira banimi. Banesa është e gatshme për banim dhe objekti banesorë ku ndodhet banesa posedon ashensorë funksional. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 69 m2
  • 136 Vizita
ID: PROAC992
Siperfaqe Neto: 69
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: