3 Kate të Shtëpisë 3+1 me Qira në Arbëri

Arbëria - Dragodan, Prishtina
Për Qira
400 €

Përshkrimi

Tre katet e shtëpisë me sipërfaqe prej 130m² në secilin kat, ndodhen në Arbëri, afër KFOR-it. Ndodhen në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim. Janë të mobiluara në tërësi me kushte shumë të mira banimi. Sistemin e ngrohjes e kanë me energji elektrike dhe me pelet. Katet e shtëpisë janë të gatshme për banim dhe posedojnë pajisjet e nevojshme shtëpiake. Secili kat i shtëpisë ka hyrje të veçantë, kanë rënditje dhe janë të mobiluara në të njëjtën mënyrë. Kanë një oborr të rregulluar mirë dhe të shfrytëzueshëm për parking.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me kuzhinë,
- 3 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • House
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 130 m2
  • 125 Vizita
ID: PROAC995
Siperfaqe Neto: 130
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: