Shitet Banesa 3+1 në Kalabri 112m²

Kalabria - Emshir, Prishtina
Për Shitje
145,000 €

Përshkrimi

Banesa gjendet në Kalabri, te Prishtina Stars me sipërfaqe prej 112m² është e pajisur me Fletë Poseduese. Në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim, banesa ndodhet në katin e 6-të. Banesa është përfunduar me materiale të cilësisë më të lartë, e mobiluar në tërësi dhe e strukturuar në mënyrë elegante e me stil unik. Objekti banesorë ku ndodhet banesa posedon ashensorë funksional dhe ka një pishinë që mund të shfrytëzohet nga banorët e kompleksit. Banesa ka qasje të lehtë për në rrugët kryesore të qytetit.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 3 Dhoma të Gjumit,
– Banjo.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 112 m2
  • 581 Vizita
ID: PROAC996
Siperfaqe Neto: 112
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: