Banesë 3+1 në Shitje në Lagjen Kalabria - Emshir

Kalabria - Emshir, Prishtina
Për Shitje
950 €

Përshkrimi

Banesa gjendet në Kalabri, afër "EuroPrint" me sipërfaqe prej 110m². Në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim, banesa ndodhet në katin e 6-të. Banesa është përfunduar me materiale të cilësisë më të lartë, e mobiluar në tërësi dhe e strukturuar në mënyrë elegante e me stil unik. Objekti banesorë ku ndodhet banesa posedon ashensorë funksional. Banesa ka qasje të lehtë për në rrugët kryesore të qytetit

Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 3 Dhoma Gjumi,
– Banjo,
– WC,
– 2 Terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Pashko Vasa” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 110 m2
  • 420 Vizita
ID: PROAC1280
Siperfaqe Neto: 110
Siperfaqe Bruto:
Kat: 6
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: