Banesë 1+1 në Shitje në Lagjen e Spitalit

Lagjja e Spitalit, Prishtina
Për Shitje
65,000 €

Përshkrimi

Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit, afër EULEXIT, te banesat e Avni Gjakovës me sipërfaqe prej 62m². Në një lokacion të qetë dhe të përshtatshëm për banim, banesa ndodhet në katin e 7-të. Banesa është përfunduar me materiale të cilësisë më të lartë, e mobiluar në tërësi dhe e strukturuar në mënyrë elegante e me stil unik. Objekti banesorë ku ndodhet banesa posedon ashensorë funksional. Banesa ka qasje të lehtë për në rrugët kryesore të qytetit dhe kontrata për këtë pronë behët te Avokati.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– Dhomë Gjumi,
– Banjo,
– Depo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Pashko Vasa” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 62 m2
  • 224 Vizita
ID: PROAC1281
Siperfaqe Neto: 62
Siperfaqe Bruto: 0
Kat: 7
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: