Banesë/Zyre 2+1 me Qira në Arbëri

Arbëria - Dragodan, Prishtina
Për Qira
400 €

Përshkrimi

Banesa gjendet në Arbëri, në Kompleksin Butrinti me sipërfaqe prej 97m². Ndodhet në katin e 5-të me kushte shumë të mira banimi. Banesa gjendet në një lokacion të përshtatshëm, është e gatshme për banim dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Kësaj prone i montohet vetëm kuzhina dhe lëshohet për veprimtari të ndryshme afariste. Objekti banesorë ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional.

Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor me kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- WC,
- Depo,
- Ballkon.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 97 m2
  • 45 Vizita
ID: PROAC1473
Siperfaqe Neto: 97
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: