Banesë 2+1 me Qira në Bregun e Diellit

Bregu i Diellit, Prishtina
Për Qira
400 €

Përshkrimi

Banesa gjendet në Bregun e Diellit, te banesat e kuqe me sipërfaqe prej 90m². Ndodhet në katin e 3-të (pa lift), me kushte shumë të mira banimi. Banesa gjendet në një lokacion të qetë dhe është e gatshme për banim. Sistemin e ngrohjes e ka me termokos.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 Dhoma Gjumi,
– 2 Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 90 m2
  • 156 Vizita
ID: PROAC1475
Siperfaqe Neto: 90
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: