Banesë 95.43m² / 2 Dhoma Gjumi - Rruga A

Rruga A, Prishtina
Për Shitje
Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Rrugën A, në objektin e kompanisë "Prishtina Green Residence" në katin e 5-të me sipërfaqe prej 95.43m² (objekti ka 2 ashensor funksional në çdo hyrje). Me orientim nga jug-lindja banesa ka një rënditje maksimalisht të shfrytëzueshme.

Banesa është duke u ndërtuar nga materialet më ekskluzive në treg, duke filluar nga fasadat të cilat janë të ventiluara ndërsa dyert dhe dritaret parashihet ti ketë të brendit gjerman SCHUCO. Roletat e banesës do të jenë nga alumini, ndërsa sistemin e ngrohjes do ta ketë me Termokos dhe secila dhomë do të jetë e pajisur me termostat për matjen dhe ndryshimin e temperaturës.

Banesa shitet nga kompania nënkontraktor në atë objekt.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 95 m2
  • 494 Vizita
ID: PROAC1517
Siperfaqe Neto: 95
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: