Banesë 1+1 në Shitje në Arbëri

Arbëria - Dragodan, Prishtina
Për Shitje
52,000 €

Përshkrimi

Banesa gjendet në Arbëri, përballë “Minimax”, Rr.”Ferid Curri” me sipërfaqe prej 58m². Banesa ndodhet në katin e 3-të, është e mobiluar në tërësi dhe posedon kushte shumë të mira banimi. Posedon leje ndërtimi.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– Dhomë Gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 58 m2
  • 328 Vizita
ID: PROAC83
Siperfaqe Neto: 58
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: