Shitet Banesa 92m² 2+1 me garazhë & depo në Lagjen e Spitalit

Rruga A, Prishtina
Për Shitje
Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Banesa gjendet në Lagjen e Spitalit, në afërsi të Rrugës A, te Prishtina e Re, në objektin e kompanisë Leart Construction, në Kompleksin Lisi, me sipërfaqe 92m² dhe ka shfrytëzim maksimal. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe ka orientim Jug-Perëndim. Kompleksi banesorë në të cilin gjendet banesa ka vetëm 5 kate banim, me një pamje të hapur dhe jashtzakonisht të mirë. Banesa është e ndërtuar me materialet me të mira në treg duke filluar nga dritaret të cilat i ka antracid të prodhimit Gjerman nga marka ”Schuco”, sistemin e ujit e ka geberit, dyer të jashtme të blindura, banesa ne mes tyre kan nga 2 pal mure me izolim në mes stiropor dhe çasja në objekt do të jetë me kartela të sigurisë dhe vëzhgim të kamerave 24h.
Objekti është i pajisur me leje të ndërtimit dhe kontrata bëhet te Noteri .

Banesa ka këtë rënditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– 2 Dhoma të Gjumit,
– 2 Banjo,
– Terasë.

Banesa ka Garazhën së bashku me një depo në -1 në podrum.

Çmimi për Garazhë është 6000€, kurse për depo 1500€.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: Under Construction
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 92 m2
  • 1720 Vizita
ID: PROAC131
Siperfaqe Neto: 92
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: