Banesë me QIRA - 1+2 / Fushë Kosovë - 87m²

, Fushë Kosovë
Për Qira
240 €

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për qira me sipërfaqe prej 87m², ndodhet në Fushë Kosovë, afër Restaurant Nuar. Gjendet në katin e 4-të (pa lift), është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Objekti banesor posedon ashensor funksional dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Kjo pronë lëshohet për familjar dhe është e gatshme për banim.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888 - 049 615 666
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 87 m2
  • 45 Vizita
ID: PROAC1882
Siperfaqe Neto: 87
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: