Zyre me QIRA / 1 Hapësirë Pune - Lagjja e Muhaxherëve-65m²

Lagjja e Muhaxherëve, Prishtina
Për Qira
500 €

Përshkrimi

Ofrohet për qira zyra me sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 65m², ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, te Pika Eksluzive në katin e 3-të. Ka lokacion shumë të përshtatshëm dhe mjaftë të frekuentuar, qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit. Ka dy hapësira të shfrytëzueshme, të cilat mund të përdoren për zhvillimin e veprimtarive biznesore. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Kjo pronë lëshohet me mobilie dhe posedon një garazhë që përfshihet në çmim.

Ka këtë rënditje:
– Hapësirë pune,
– Banjo.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Office
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 65 m2
  • 13 Vizita
ID: PROAC1883
Siperfaqe Neto: 65
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: