Banesë me QIRA / 1+2 - Lagjja e Muhaxherëve - 97m²

Muhaxherët, Prishtina
Për Qira
450 €

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për qira me sipërfaqe prej 97m², ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, përball Hotel Afa. Ndodhet në katin e 6-të, është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte të mira për banim. Banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– 2 Banjo,
– Depo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 97 m2
  • 72 Vizita
ID: PROAC1885
Siperfaqe Neto: 97
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: