Banesë në SHITJE me FLETË POSEDUESE / 1+2 Dhoma gjumi - Lagjja e Spitalit -83.36m²

Lagjja e Spitalit, Prishtina
Për Shitje
91,300 €

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për shitje me sipërfaqe prej 83.36m², ndodhet në Lagjen e Spitalit, te Frutaria, Rr."Muharrem Fejza", ndërtues Pozhegu Brothers. Ndodhet në katin e 2-të, e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët me qasje të menjëhershme në rrugët e kryeqytetit. Objekti banesor ku ndodhet banesa posedon ashensor funksional dhe sistemin e ngrohjes e ka me termokos. Kjo pronë shitet pa mobilie dhe është e pajisur me fletë poseduese.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– WC,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 83 m2
  • 115 Vizita
ID: PROAC1886
Siperfaqe Neto: 83
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: