Banesë në SHITJE - 1+2 - Prishtina e Re - 86m²

Prishtina e re, Prishtina
Për Shitje
81,700 €

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për shitje me sipërfaqe prej 86m² ndodhet në Lagjen Prishtina e Re, ndërtues Ariani Company, Kompleksi Roni. Gjendet në katin e 6-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Ka pozitë të mirë për banim, qasje të lehtë në të gjitha pjesët e qytetit. Një avantazh shtesë është se banesa është e gjërë dhe ka hapësirë maksimalisht të shfrytëzueshme. Objekti banesor posedon ashensor funksional dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Për këtë pronë kontrata bëhet te noteri.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Depo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 86 m2
  • 83 Vizita
ID: PROAC1887
Siperfaqe Neto: 86
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: