3 Banesa në SHITJE - 1+2 - Rruga C - 86.04m² -86.63m²

Rruga C, Prishtina
Për Shitje
900 €

Përshkrimi

Banesat në dispozicion për shitje ndodhen në Lagjen Rruga C, në kompleksin Garden Building, investitor Pozhegu Brothers. Këto banesa janë duke u ndërtuar me materialet më cilësore dhe me kualitet të lartë. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët me qasje të menjëhershme në rrugët e kryeqytetit. Sistemin e ngrohjes parashihet ta kenë me energji elektrike. Këto prona janë në ndërtim e sipër dhe priten të përfundohen në Dhjetor të vitit 2023.

Banesa në katin e 5-të me sipërfaqe 86.04m² ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– WC,
– Depo,
– Terasë.

Banesat në katin e 8-të me sipërfaqe 86.63m² kanë këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– WC,
– Depo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 0 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • m2
  • 66 Vizita
ID: PROAC1890
Siperfaqe Neto: 0
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: