Banesë në SHITJE - 1+1 - Mati 1 - 66.20m²

Mati 1, Prishtina
Për Shitje
57,600 €

Përshkrimi

Banesa me orientim lindje në dispozicion për shitje gjendet te Lagjja Mati 1, Kompleksi Leka, ndërtues Cima Construction. Banesa ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 66.20m² dhe ndodhet në katin e 3-të. Ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme për banim, me qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit. Banorët kanë akses në objekte të shumta arsimore dhe shëndetësore (shkollë, bankë, spital, faramaci). Sistemin e ngrohjes parashihet ta ketë me energji elektrike. Kjo pronë është në ndërtim e sipër dhe pritet të përfundohet në Dhjetor të vitit 2023. Kontrata për këtë banesë bëhet te noteri.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– Dhomë gjumi,
– Banjo,
– Depo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 66 m2
  • 86 Vizita
ID: PROAC1891
Siperfaqe Neto: 66
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: