Banesë me QIRA / 1+3 - Bregu i Diellit - 119m²

Bregu i Diellit, Prishtina
Për Qira
650 €
/Muaj

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për qira gjendet në Lagjen Bregu i Diellit, në Kompleksin VA Residence1 afër furrës Qerimi 2 dhe ka sipërfaqe prej 119m². Ndodhet në katin e 7-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Ndërtesa ku ndodhet objekti posedon ashensor funksional.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– 3 Dhoma Gjumi,
– 2 Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 119 m2
  • 73 Vizita
ID: PROAC1904
Siperfaqe Neto: 119
Siperfaqe Bruto: 0
Kat: 7
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: