Banesë në SHITJE me FLETË POSEDUESE / 1+1 - Ulpianë - 50m²

Ulpianë, Prishtina
Për Shitje
80,000 €

Përshkrimi

Banesa në dispozicion për shitje me sipërfaqe prej 50m² dhe 37m² (në fletë poseduese), ndodhet në Ulpianë, përball Restaurant Symphony. Gjendet në katin e 4-të (pa lift), në një vend të sigurtë me qasje të lehtë për në rrugët kryesore. Banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Banorët e lagjes kanë qasje të lehtë në mjetet e transportit publik dhe me rrugët lokale. Ndodhet në një vend ideal për njerëzit që vlerësojnë afërsinë e zonave rekreative dhe qendrën e qytetit. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Kjo pronë është e pajisur me fletë poseduese.

Ka këtë rënditje:
– Sallon me kuzhinë,
– Dhomë gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 50 m2
  • 239 Vizita
ID: PROAC2153
Siperfaqe Neto: 50
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: