Penthouse me QIRA - 1+3 - Arbëri - 155m² + TERASË 90m²

Arbëria - Dragodan, Prishtina
Për Qira
1,700 €
/Muaj

Përshkrimi

Penthouse në dispozicion për qira gjendet në Arbëri, te banesat e tregtisë, afër komunës së re dhe ka sipërfaqe prej 155m² + 90m² terasë. Ndodhet në katin e 8-të, është i lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor posedon ashensor funksional.

Ka këtë rënditje:
– Qëndrim ditor,
– Kuzhinë me tryezari,
– 3 dhoma gjumi (dy prej tyre master),
– 1 hapësirë pune,
– Banjo,
– Terasë 90m².

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Penthouse
  • 3 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 245 m2
  • 154 Vizita
ID: PROAC2234
Siperfaqe Neto: 245
Siperfaqe Bruto:
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: