Truall në SHITJE me FLETË POSEDUESE 20 Ari - Prishtinë-Veternik

Veternik, Prishtina
Për Shitje
26,000 €

Përshkrimi

Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe prej 20 Ari (2000m²), gjendet në Prishtinë-Veternik, përball Grand Store, afër Fortesës. Trualli është i gatshëm për çdo lloj investimi. Posedon infrastrukturë të nevojshme si rrymë, ujë, kanalizim. Është i lokalizuar në një zonë mjaft të përshtatshme dhe ka dalje të shpejtë në rrugë kryesore. Kjo pronë është e pajisur me fletë poseduese.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: New
  • Land
  • 0 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • m2
  • 343 Vizita
ID: PROAC2260
Siperfaqe Neto: 0
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: