Banesë në SHITJE me FLETË POSEDUESE / 1+1 - Fushë Kosovë -67m²

, Fushë Kosovë
Për Shitje
43,000 €

Përshkrimi

Ofrohet banesa për shitje me sipërfaqe prej 67m², ndodhet në Fushë Kosovë, afër Stadiumit dhe Restaurant Aviano 2. Gjendet në katin e 1-rë, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Kjo pronë posedon një garazhë që përfshihet në çmim dhe është e pajisur me fletë poseduese. Lokacioni i favorshëm me qasje të lehtë në rrugë kryesore e bën më të dëshirueshme këtë pronë.

Ka këtë rënditje:
– Sallon,
– Kuzhinë,
– Dhomë gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888 - 049 615 666
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4

Informacion Shtesë

  • Status: Used
  • Apartment
  • 1 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • 67 m2
  • 260 Vizita
ID: PROAC2272
Siperfaqe Neto: 67
Siperfaqe Bruto: 0
Kat:
Disponueshmëria: Në dispozicion
Dhomat e Ndenjes: